Du betaler sikkert via Biklo

Bicicletă MTB fitness Orbea ONNA 29 50 - Ivory White (Gloss) | Navy Blue (Matt)

RO
3.199 lei
Søgte
Forsikret pakke
Selskab
Produktpris4.48025 kr.
Levering1.45732 kr.
Køberbeskyttelse17473 kr.
Anslået total6.11230 kr.
1
3 stk. på lager
Størrelse: XLLSMXS
Farve: Ivory White (Gloss) | Navy Blue (Matt)
Bicicletă MTB fitness Orbea ONNA 29 50 - Ivory White (Gloss) | Navy Blue (Matt) - 250969
Bicicletă MTB fitness Orbea ONNA 29 40 - Terracotta Red (Matt) | Green (Gloss) - 65982
Bicicletă MTB fitness Orbea ONNA 29 40 - Violet Blue | White (Gloss) - 65983
Bicicletă MTB fitness Orbea ONNA 29 40 - Black (Gloss | Matt) - 65984

Mærke
Orbea
Tilstand
Ny
Orbea Onna

ORBEA ONNA

Totul incepe aici

O viata intreaga de ciclism montan incepe cu o prima pedalare - o curiozitate initiala, o scanteie de aventura, presimtirea ca sunt multe de descoperit pe potecile din padure sau printre stancile desertului. Dupa primele miscari nesigure, apare o eficienta a miscarii si a mintii care iti schimba pentru totdeauna modul de a vedea lumea. Vine forta, dispare disconfortul, apare claritatea chiar daca doar pentru moment. O viata intreaga de ciclism montan incepe aici.

Orbea Onna Comfort Control

ONNA INSEAMNA CONFORT SI CONTROL

Am proiectat Onna pentru ciclistul care vrea sa cucereasca traseul. O geometrie care maximizeaza eficienta si controlul - perfecta pentru oricine invata sa iubeasca mountain bike-ul.

MANEVRABILITATE ECHILIBRATA

Onna are o geometrie echilibrata cu maniere perfecte pe traseu, pentru a maximiza distractia tuturor ciclistilor. Dimensiunile rotilor sunt adaptate marimii cadrului pentru potrivire perfecta - Onna este gata pentru orice provocare.

Orbea Onna Balanced Handling
Orbea Onna Ready for Trail

PREGATITA PENTRU TRASEU

Cu headtube taper pentru o gama larga de furci de suspensie 100mm, frane disc hidraulice pe toata gama si transmisie Shimano 1x pe modelele de top, Onna este echipata pentru aventura. Cu spatiu generos pentru anvelope late MTB pentru confort si aderenta, Onna nu iti va limita aventurile.

Caracteristici Cheie

DROPPER POST READY

Onna este complet compatibila cu tije de sa dropper de 27.2mm cu rutare interna, pregatita pentru orice trasee iti rezerva viitorul.

FRANE DISC HIDRAULICE

Frane disc hidraulice Post Mount 160mm pe fiecare Onna - putere de franare constanta in orice conditii.

BUTUC FILETAT

Butucul filetat ofera intretinere redusa si poate fi inlocuit usor chiar si acasa.

HEADTUBE TAPER

Headtube-ul taper pune rigiditatea acolo unde este nevoie, reducand greutatea si oferind compatibilitate cu o gama larga de furci de calitate.

AXE QUICK RELEASE

Onna vine standard cu axe Quick Release pentru demontare rapida a rotilor.

RUTARE INTERNA CABLURI

Cablurile sunt ghidate intern pe traseul optim in spatele headtube-ului, fara frecare sau zgomot.

Orbea Onna Rack Mounts

Puncte de Montare Portbagaj

Dropout-urile forjate ofera puncte de montare sigure pentru o varietate larga de portbagaje.

Orbea Onna Kickstand

Suport Cric Integrat

Chainstay-ul stang are un punct de montare integrat pentru cric - practic pentru opriri rapide.

Onna in Actiune

Orbea Onna in actiune Orbea Onna pe traseu Orbea Onna MTB Orbea Onna aventura Orbea Onna natura Orbea Onna mountain bike

Video Review & Ghid

Review Orbea Onna

Test detaliat si impresii de pe traseu - Freerider Romania

Unboxing si Montaj

Ghid pas cu pas pentru asamblarea bicicletei

Orbea Onna Aluminium Frame

CADRU ALUMINIU AVANSAT

Cadrul de aluminiu avansat Onna cu tuburi profilate ne permite sa reglam fin calitatea mersului. Suficient de rigid pentru a fi rapid si reactiv, suficient de flexibil pentru a fi confortabil si controlat. La Orbea suntem mandri ca Onna este pregatita pentru orice trasee iti stau in fata.

GASESTE POTRIVIREA PERFECTA

Pedalarea perfecta incepe cu potrivirea perfecta. Pentru a te ajuta sa o gasesti pe a ta, Onna este disponibila in sase combinatii de marime cadru si dimensiune roti.

Orbea Onna Perfect Fit
Geometrie
Geometrie Orbea Onna 2026
XS-27.5" S-27.5" S-29" M-29" L-29" XL-29"
1Seat Tube (C-T)350388388430470540
2Top Tube (Eff)526549561589614646
3Head Tube951059595105120
4Chainstay430430440440440440
5BB Drop454564646464
6BB Height312312309309309309
7Wheelbase104910731093112111461180
8Head Angle68.5°68.5°68.5°68.5°68.5°68.5°
9Seat Angle74.5°74.5°74.5°74.5°74.5°74.5°
10Rake424246464646
11Standover668705705739770826
12Reach365385390418440468
13Stack582591617617627641
14Fork Length498.9498.9517.9517.9517.9517.9
*Toate masuratorile sunt in mm, cu exceptia unghiurilor (grade).
Tabel de marimi biciclete
Alege marimea bicicletei in functie de inaltimea ta.
Marime Inaltime (cm)
XS - 27.5"145 - 160
S - 27.5"155 - 170
S - 29"155 - 170
M - 29"165 - 180
L - 29"175 - 190
XL - 29"185 - 195
*Valorile sunt orientative. Pentru potrivire perfecta, recomandam o proba sau consultarea unui specialist.

Nota importanta: Caracteristicile prezentate pot varia in functie de model. Transmisia Shimano 1x, tipul de frane si alte componente difera intre modele. Te rugam sa verifici specificatiile complete ale produsului de mai jos pentru a vedea exact ce include modelul ales.

TRISPORT — Dealer Oficial Orbea in Romania

  • Forventet levering: 4–10 hverdage efter indsendelse
Køberbeskyttelse
  • Dine penge opbevares sikkert, indtil du modtager produktet.
  • Sporing modtaget via e-mail og på din konto
  • Support hvis produktet ikke ankommer, eller der opstår et problem
  • Refusion/afregning i henhold til Biklos politik
Har du modtaget produktet? Når du har modtaget pakken, skal du åbne den for at bekræfte, at produktet er i orden.
Ikke tilfreds med produktet? Når du har modtaget produktet, har du 24 timer til at sikre dig, at alt er i orden. Hvis du i mellemtiden fortryder, kan du uden bekymringer anmode om en returnering.
Vil du returnere produktet? Det er nemt! Du har 14 dage til at anmode om en returnering. Send pakken, og vi refunderer dine penge direkte til din konto.
Lær mere om levering
Produktpris4.48025 kr.
Levering1.45732 kr.
Køberbeskyttelse17473 kr.
Anslået total6.11230 kr.

Send ikke penge direkte via Revolut, bankoverførsel eller uden for platformen. Ordrer afgivet uden for Biklo er ikke beskyttet.

Se hvordan betaling og levering fungerer

spørgsmål

Inkluderer ikke kontaktoplysninger — telefon- eller e-mailbeskeder kontrolleres manuelt.

Der er endnu ingen spørgsmål til dette produkt. Vær den første til at stille spørgsmål.

    Opdateret: Visninger: 188ID: 250969
    Send annoncen
    Rapport
    Selskab
    Svarer normalt i
    24–48 timer
    Behandl ordrer i
    et par dage
    Bestillinger via Biklo
    2

    Sådan fungerer det (betaling og levering)

    1. 1

      Du betaler via Biklo

      Dine penge er sikkert beskyttet.

    2. 2

      Sælgeren leverer pakken

      Vi sender etiketten, sælgeren leverer pakken.

    3. 3

      Du modtager sporing og tjekker produktet

      Du modtager sporing via e-mail og på din konto.

    4. 4

      Sælgeren modtager pengene.

      Efter bekræftelse eller efter verifikationsperioden.

    Menu
    MEDDELELSER
    jeg sælger
    SHOPPING

    Køb trygt

    Hvordan betaler jeg sikkert?
    Du betaler online via Biklo med beskyttet betaling: Pengene når først frem til sælgeren, når ordren er bekræftet.
    Hvordan får jeg varen?
    Med kurer og en automatisk oprettet fragtlabel eller i en pakkeboks, hvis varen kan være der. Bor du tæt på sælgeren i Voluntari, kan du se varen og købe den personligt.
    Hvad skal jeg spørge sælgeren om, før jeg køber?
    Skriv i chatten: Bed om billeder af detaljerne, og spørg til alder, slid, service og grunden til salget. Nogle sælgere tager også imod prisforslag.

    Hold forbindelsen

    Du modtager de seneste artikler og nyheder direkte på e-mail